Dom Porady Recenzje

Tik Tak tik Tak , która godzina? – pyta rodzina.

Pamiętacie jak pisałam Wam o „dorosłych” zabawkach dla dzieci ? Wspominałam wtedy o aparacie 🙂 dzisiaj chciałabym Wam pokazać nasze kolejne, fajne odkrycie. Jest to zegarek Vtech  Kidizoom® Smartwatch.
Przyznaję się bez bicia – sama chciałabym mieć taki gadżet. Nie dość, że pozwala nam się nie spóźnić to dodatkowo można robić nim zdjęcia, grać w gry. Posiada też krokomierz, stoper i wiele innych bardzo fajnych aplikacji.
Zegarek pozwala zapoznać się dzieciom z nowymi technologiami w zabawie. Ważne jest by zaznaczyć to iż zegarek jest bezpieczny. Posiada wbudowany ekran o przekątnej 1.4″ oraz menu
w języku polskim

Jak Wam wspominałam wcześniej, Antoś uwielbia robić zdjęcia, rejestrować chwile. Całe szczęście, że w smartwatchu zamontowana jest kamerka 🙂 Gadżet posiada 256mb wbudowanej pamięci, dzięki czemu pomieści do 1600zdjęć bądź 23min video.  Dane z zegarka można wrzucać na komputer przez co możemy szybko zwolnić pamięć na nowe fotki 🙂 Super jest wspólne oglądanie Antosiowych zdjęć 🙂 Czasem pojawiają się takie perełki, że hohoh 😀

Aa… zapomniałabym 😉 Gdy już zdjęcie zostało zrobione, można przerabiać je dzięki gotowym filtrom, prawie jak na instagramie hehehehe 🙂
Prócz możliwości kręcenia filmików oraz pstrykania fotek dziecko ma możliwość zabicia nudy np. podczas czekania na wizytę u lekarza grą w 11 dostępnych gierek. Są ta raczej tytuły edukacyjne, ale znajduje się także kilka zabaw.
Zegarek został tak zaprojektowany, że ma przede wszystkim uczyć, ale także bawić. Znajdziecie w nim naprawdę mnóstwo funkcji, aplikacji, które zaskoczą nie tylko dziecko ale i dorosłych. Wydaje mi się, że jest to jedna z tych naprawdę fajnych zabawek, którym warto się przyjrzeć.

Jak widzicie, dorosłe zabawki dla dzieci u nas sprawdzają się super . Antoś bardzo lubi pstrykać fotki czy to aparatem czy smartwatchem. Na każdą wycieczkę aparat musi być spakowany do plecaka. Kto wie… może będzie coś wartego uchwycenia ???
Świetne są te zabawki dla dzieci. Pozwalają im się poczuć doroślej 🙂  A i mogą manipulować tym, czym normalnie by nie mogli  🙂 ja to bym się bała dać Antosiowi smartwatcha gdyż jestem pewna że uległyby nagłemu zniszczeniu .

Zegarek Vtech Kidizoom można zakupić w sklepie TREFL

Mogą Ci się spodobać także

No Comments

Zostaw komentarz