Dom Porady Recenzje

Testujemy elektroniczną nianię VTECH BM3200

Czy elektryczna niania to gadżet na pierwsze miesiące życia naszego maluszka? Początkowo tak myślałam… teraz jednak wiem, w jak dużym błędzie byłam. Antoś niedawno skończył dwa latka
a z elektrycznej niani korzystamy nadal. Jak to możliwe? Przecież dziecko w tym wieku ‚powinno’ przesypiać już całe noce bez żadnych pobudek, a jeżeli takie się zdarzą to nie powinny wymagać interwencji rodzica. Co za bzdura!!! Antoś, mimo iż jest bardzo rozumnym chłopcem, staje się coraz bardziej samodzielny, nadal potrzebuje bliskości rodziców a pobudki w nocy nie są mu obce.

Z pomocą przychodzi nam niania Marki VTECH . Posiada ona funkcję video więc, podczas Antosiowych drzemek mam mojego maluszka cały czas na oku, co przynosi mi ogromną ulgę (jak nie mam w zasięgu wzroku swojego dziecka to od razu czuję się nieswojo 😀 ) gdyż w spokoju mogę zająć się obowiązkami domowymi czy innymi przyjemnościami 😀

Model, którego używamy to BM3200

Jeżeli jesteście ciekawi, poniżej przedstawiam Wam najważniejsze moim zdaniem cechy tego produktu.

  • Zasięg, który moim zdaniem jest bardzo duży. W mieszkaniu – 50 m zaś na zewnątrz aż 300 m! Nigdy nie zostawiam Antosia samego w domu, ale czasem mogę go podglądać co porabia z tatą :))
  • Na duży plus zasługuje kolorowy wyświetlacz przekątnej 2,8. Widać na nim dokładnie co robi nasz maluszek, czy śpi spokojnie a może powoli wybudza się 🙂 Fajne jest też to, że jeżeli coś nas zaniepokoi możemy szybko zareagować np. Puszczając kołysankę, mówić do naszego maluszka, bądź włączając lampkę nocną.
  • Kamera jak i niania nie potrzebują zasilaczy. Wystarczy użyć baterii AA by wszystko działało jak należy.
  • Na ekranie niani mamy wyświetlaną informację o temperaturze jaka jest w pokoju w którym przebywa nasze dziecko. Jest to bardzo przydatna informacja.
  • Tryb nocny – jeżeli światło, w pomieszczeniu, w którym odpoczywa nasz szkrab jest zbyt słabe, nie musimy się martwić. Kamera doświetli obraz światłem podczerwieni i wszystko mamy jak na dłoni, obraz jest idealny.
  • Dwukierunkowa komunikacja – takie tam łoki toki 😀 możemy sobie porozmawiać z naszym maluszkiem, który juz wstał a nie wie jeszcze co się dzieje ;))) Na Antosia działa to bardzo. Jak tylko się odezwę, a nie zdążę jeszcze do niego czmychnąć, już się uspokaja i jest zainteresowany skąd pochodzi głos, jak nie ma nikogo w pokoju ;)Z czystym sumieniem polecam Wam nianie, gdyż sprawdza się ona idealnie. Ma wszystkie najważniejsze funkcje, bardzo wyraźny obraz i co wiecej(!) 36miesięczną gwarancję! Także nie mamy się co obawiać o nasz nowy sprzęt 🙂

P.s. Na hasło DOMI15% macie 15% zniżki wszystkie nianie ze strony https://vtech-polska.pl/sklep/!

Kołderka i poduszka – LA MILLOU

Mogą Ci się spodobać także

No Comments

Zostaw komentarz