Dom Porady Recenzje

Szczotko, szczotko hej szczoteczko – testujemy SEYSSO BABY

Szczotko, szczotko hej szczoteczko ooo ooo ooo..

No właśnie.. Jak to z tym szczotkowanie zębów jest ? Na szczęście ja nie mogę narzekać. Antoś od samego początku lubił myć swoje ząbki i sam się tego dopomina 🙂
Higiena jamy ustnej u małych dzieci jest tam samo bardzo ważna jak i u dorosłych. Gdy pojawi się pierwszy ząbek (na pewno wyczekiwany :)) powinniśmy zacząć przygodę że szczotkowaniem by nie doprowadzić do próchnicy Ale również by wprowadzać dobre nawyki 😉
Szczoteczka, której używany i która Antoś u w i e l b i a to SEYSSO baby – friendly – szczoteczka soniczna.

Jest ona zaopatrzona w mała zaokrąglona główkę. Jej delikatne i miękkie włókno w łagodny sposób oczyszcza ząbki maluszka.
Włosie szczoteczki porusza się z prędkością 16.000 ruchów na minutę! Sprawia to, że powierzchnia pierwszych ząbków i dziąseł jest wyczyszczona delikatnie i efektywnie.
Baby-friendly wyposażona jest w dwuminutowy timer. Funkcja ta pomaga w przestrzeganiu czasu, który powinien być wykorzystany do mycia ząbków. Mojemu Antosiowi zdecydowanie 2 minuty nie wystarczają mycie zębów to taka frajda więc według niego powinna trwać znacznie dłużej 😉
Na duży plus zasługuje to, że szczoteczka jest lekka. Jej rękojeść jest ergonomiczna co pozwala rodzicom i dzieciom wykształcić prawidłowe nawyki mycia zębów.
Warto wspomnieć o tym, że szczoteczka jest podświetlana a dokładnie jej rękojeść. Jest to fajna funkcja która na pewno zaciekawi każdego szkraba.  Nasz synek uwielbia włączać te szczoteczke i czekać aż zaświeci się światełko.
Cały zestaw składa się ze szczoteczki, dwóch wymiennych końcówek, które dostosowane są do wieku dziecka, jedna baterię aaa oraz instrukcję obsługi.

Mam to szczęście, że nie muszę biegać za Antosiem i namawiać go do szczotkowanie zębów. Jest to czynność która bardzo lubi. Wydaje mi się, że szczoteczka której używamy też przyczyniła się dlatego, że poranna i wieczorna przygoda z myciem ząbków nie wysysa że mnie wszystkich soków a jak to jest u Was ? Wasze dzieci chętnie myją ząbki Czy musicie je do tego namawiać ? Dajcie znać w komentarzu ;))

Szczoteczkę można zakupić w sklepie SEYSSO w cenie 69.90zł pln  🙂

Mogą Ci się spodobać także

No Comments

Zostaw komentarz