Porady Recenzje

Pojazd dla małego rajdowca – Go-kart Exittoys

Nawet nie wiecie jaką ogromna przyjemność sprawia mi pisanie tego tekstu. Dlaczego? A już tłumaczę 🙂 Produkt, o którym będę Wam opowiadała jest czymś bez czego moje dziecko już chyba żyć nie może. Śni mu się nawet w nocy! Skoro widzę, że Antoś jest mega szczęśliwy z tego czterokołowca automatycznie ja jeszcze bardziej chcę się z Wami tym podzielić ponieważ w głębi ducha wierzę, że może i Wasze dzieci byłyby szczęśliwe mając….. gokarta!!

Tak, tak.. takie to teraz cuda na rynku się pojawiają. Gokarty dla małych dzieci. Antoś na swoim pierwszym go-karcie jeździł już mając 2 latka. Autentycznie. To dzięki niemu nauczył się, jak się pedałuje co ułatwiło mu naukę jazdy na rowerze. Wydaje mi się, że jazda na gokarcie sprawia mu dużo większą frajdę niż na rowerze. Tutaj czuje się jak rajdowiec. Skręca, hamuje, jeździ po trawie. Boże, co on wyczynia to głowa mała! Pogoda nam sprzyja także całe dnie spędzamy na dworze. Matko, wiecie co tu się dzieje…? Normalnie tor gokartowy i wyścigi.

Nasz Go-kart pochodzi ze sklepu EXITTOYS. Ma więcej fajnych gadżetów i posłuży nam do 5 lat. Uff.. 😉

Bajery w kierownicy to kosmos. Pipczy, wydaje dźwięk odpalania, hamowania oraz ruszania. Jak  moje dziecko to odkryło – uśmiech nie schodził mu z buzi przez resztę dnia. A ta lampka z tyłu.. Nawet nie wiecie, jak taka mała lampa, malusi niby ‘kogut’ pobudza wyobraźnie. Od razu mój czort zmienił się w strażaka, który musiał czym prędzej jechać do pożaru a, że „mamusiu mam super szybki sprzęt, a las wymaga mojej pomocy muszę ugasić ogień” …takim oto sposobem niebezpieczeństwo zostało zażegnane. ” (czasem, aż jestem pod wrażenie słownictwa mojego maluszka, ale to zasługa ciągłych, długich rozmów oraz niezliczonej ilości przeczytanych książek, także jeżeli chcecie mieć mówcę w domu – polecam :D:D ) Zaraz później był policjantem, który musiał złapać „bandytę” „jak to dobrze, że mój gokart tak szybko pędzi”.
O nie, nie kochani, jeżeli myślicie, że może to być zabawka na kilka dni to niee…zecydowaniem. Jak już zainwestujecie, liczcie się z tym, że nie będzie dnia, bez małej przejażdżki. Czy deszcz, czy nie deszcz, mega słonce, wiatr – jeździć trzeba. Bez jeżdżenia dzień stracony.

 To może teraz trochę specyfikacji :

EXIT Foxy Fire to fajny czerwony pojazd dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Gokart jest łatwy w prowadzeniu, nawet dla najmłodszych dzieci.

Dzięki regulowanemu siedzeniu, może rosnąć wraz z dziećmi przez kilka lat. Solidne opony EVA EXIT Foxy Fire są odporne na przebicia. Mocna i elastyczna oś zapewnia, że ​​oba przednie koła pozostają bezpiecznie na ziemi, także na nierównych powierzchniach.Wytrzymała czerwona rama, sportowe felgi i spoiler nadają gokartowi fajnego i przyciągającego wzrok spojrzenia.   No dobra 😉 dajcie znać co myślicie? I jak Wam się podoba?

Mogą Ci się spodobać także

No Comments

Zostaw komentarz