Dom Porady Recenzje

Mały kierowca- testujemy jeździk firmy Rastar.

W dzisiejszych czasach pierwszą furę można mieć znaczniej wcześniej niż po skończeniu 18stki . Tak, tak to nie są żarty Antoś śmiga swoim Lamborghini niczym Kubica…

A wszystko zaczęło się dokładnie wtedy kiedy mój synek postawił pierwsze kroki. Możliwość swobodnego poruszania się sprawiła, że jego ciekawość jeszcze bardziej się wysotrzyła. Kiedy nogi przestały robić psikusy a upadki stały się rzadsze pomyśleliśmy, że jeździdełko może być fajnie rozwijająca zabawką. Nasz wybór padł na czerwony jeździk firmy Rastar na licencji Lamborghini, którym można się bawić zarówno w domu jak i na dworze.

img_9252

img_9245

img_9251

img_9247

Antoś jest dzieckiem bardzo ruchliwym. Usiedzenie w miejscu 5minut … co ja piszę, 3 minut graniczy z cudem. O dziwo takiego małego cudu uda się nam nie raz doświadczyć, gdy mój chłopczyk zabawi się swoją bryką. Siada na dużym wygodnym siedzisku i odpychając się nogami zmierza do wyznaczonego sobie miejsca. Wpływa to w fajny sposób na jego sprawność fizyczną.

img_9265

img_9255

Nasze jeździdełko wyposażone jest w kierownicę wygodną do złapania przez dziecko. Za duży plus można uznać to iż jest ona skrętna i zintegrowana z kołami przez co pozwala się poruszać pojazdowi w dowolnie wybranym kierunku. Na kierownicy znajduje się klakson wydający dźwięk . Jeździk wykonany z solidnych materiałów. Wymiary pojazdu to 69,9cm x 30,1cm x 37,6cm. Nie jest ciężki (waży zaledwie 2.8kg) więc przenoszenie go i transport nie sprawia żadnych problemów.

img_9310

img_9297

Jeździk który posiadamy, przypadł do gustu Antosiowi. Lubi on spędzać czas na zabawie z wykorzystaniem pojazdu. Teraz, gdy pogoda nie sprzyja długim spacerom a inne zabawki zaczynają się nudzić samochodzik jest zawsze dobrym sposobem na uatrakcyjnienie sobie czasu. Ogromną frajdę sprawia Antkowi nie tylko jeżdżenie autkiem ale również używanie go jako pchacza.

img_9284

img_9306

img_9271

Myślę, że jest to dobra propozycja na prezent od np. Mikołaja. Marka Rastar w swoim asortymencie posiada różne ekskluzywne marki samochodów nie tylko Lamborghini . Są one dostępne w kolorach żółtym, czerwonym czy białym.

Jeżeli, ktoś z was poszukuje ładnego dobrze wykonanego jeżdzidełka za około 230zł to wybór powinien paść na Rastar. Z pewnością zadowoli on każde dziecko a ty rodzicu będziesz pewny , że twoja pociecha będzie szczęśliwym, małym kierowcą doskonalącym swoje umiejętności fizyczne.

Hurtowym dystrybutorem marki Rastar w Polsce jest Mini-Maxi

rastar-1

rastar2

Dywan Lorena Canals – klik

Mogą Ci się spodobać także

No Comments

Zostaw komentarz