Dom Porady Recenzje

Dzień dziecka z VTECH

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jest to jeden z najważniejszych dni w roku Dla dziecka – wiadomo – ale i dla rodzica. To od nas zależy by w tym Dniu nasze pociechy czuły się szczęśliwe i miały dużą frajdę. Większość z rodziców ma problem czym uradować dzieciaczki. Pomyślałam więc, że pokażę Wam zabawki marki VTECH , które u nas się sprawdziły. Może będzie to dla Was swojego rodzaju podpowiedź

Zestaw Autotransporter
Idealna zabawka dla fanów motoryzacji. Duża laweta, której rampa obniża się i rozkłada, pomieści aż 4 samochodziki. Zabawka posiada wiele ruchomych elementów, które rozwijają umiejętności motoryczne dziecka a także wprowadzają fachowe słownictwo: obracane koła zębate, ruchomy komin, pistolet lakierniczy, klakson oraz pompę paliwową. Czyli idealne dla dzieci, które uwielbiają samochody. Nasz Antoś za nimi przepada od zawsze i chyba na zawsze 😀 Autka Tut Tut są przez niego uwielbiane. Te małe „grubaski”, które tak śmiesznie śpiewają na pewno urozmaicą zabawę.

Edukacyjna kula pełna zwierzaków
Idealna zabawka jeżeli chcemy zacząć zapoznawanie dziecka z literami. My, bawiąc się nią, czujemy się jakbyśmy brali udział w kole fortuny hehe Antoś uwielbia zgadywanki – „jaka litera wypadła po zakręceniu kulą”. Od razu wymyśla wtedy wyrazy, które rozpoczynają się na daną literę.
Nauka przez zabawę- to jest to !
Przy okazji kula uczy dziecko nazw zwierząt oraz odgłosów. 😉

Kierownica rydera
Kierownica Rydera zdecydowanie jest propozycją dla dzieci, które uwielbiają psi patrol. Dzięki niej można poczuć się jak prawdziwy Ryder Dodatkowo zabawka uczy cyfr, zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, kierunków, kolorów oraz dopasowywania. Dzięki niej wspomagana jest. pamięć i koncentrację poprzez naciskanie przycisków z postaciami piesków w odpowiedniej kolejności  Elementy takie jak: uchwyty, sygnały skrętu, lusterka, przyciski z postaciami oraz klakson zapewnią dziecku wiele zabawy!  Przesuwanie kierownicą, używanie sygnałów dźwiękowych oraz klaksonu wspomaga odgrywanie ról 5 przycisków z postaciami z bajki Psi Patrol – przedstawiają Pieski oraz uczą jakie funkcje pełnią w drużynie.

Mam nadzieję, że propozycje, które Wam tutaj przedstawiłam troszkę pomogą Wam w podjęci decyzji czym zaskoczyć w ich dniu. Nie zapominajmy jednak o tym, by nasz czas poświęcony dziecku, koncentracja na nim, nie ustępowały prezentom. Dziecko musi czuć się kochane i wiedzieć, że jest dla nas najważniejsze. W tym dniu- w dniu dziecka- zostawmy podrzędne sprawy, ucieknijmy za miasto, zróbmy piknik i cieszmy się sobą.

Buziaki!

Wszystkie zabawki VTECH dostępne są w sklepie TREFL 

Zestaw Autotransporter —- Link
Edukacyjna kula pełna zwierzaków —- Link

 

Mogą Ci się spodobać także

No Comments

Zostaw komentarz