Dom Porady Recenzje

Remington S6500

Kochane!

Dzisiaj nieco inaczej 😉 dzięki uprzejmości sklepu neo24.pl mam możliwość przetestowania prostownicy marki Remington.
Bardzo się z tego powodu cieszę ponieważ moje włosy są ostatnio tak niesforne. Zdaję sobie z tego sprawę, ze rozjaśnianie ich odegrało w tym duża rolę. Dodatkowo jeszcze ostatnio miałam nie najlepszy zabieg fryzjerski więc to wszystko się na ich ‚wyglądzie’ odbiło. Dobrze, że przypomniałam sobie sztuczki z olejowaniem włosów. Wróciłam do tego i mam nadzieję, że kondycja moich włosów się polepszy 😉

No, ale zanim to nastąpi muszę sobie czasem pomóc prostownicą by okiełznać ich bujną naturę 🙂

Model, który posiadam to Sleek & Curl S6500

Fajne jest to, że można dostosować sobie temperaturę grzania do własnych a raczej włosowych potrzeb. Zakres jest od 150 st do 230 st C. Każda z nas znajdzie odpowiednią temperaturę dla swoich włosów aby je wyprostować a nie przypalić. Plusem prostownicy są gładkie płytki z powłoką ceramiczną advanced ceramic. Nagrzewają się błyskawicznie i równomiernie. Dzięki płytkom włosy są bardziej miękkie i lśniące. Powłoka advanced ceramic zapewnia efekt trwałego wyprostowania włosów, który utrzymuje się bardzo długo a duża wilgotność powietrza raczej nie powinna puszyć włosów jeżeli użyliśmy prostownicy. Dla mnie największa zaletą tej prostownicy jest możliwość tworzenia loków. Urządzenie posiada krawędzie, które są zaokrąglone dlatego bez trudności nawija się na nie pasma włosów. Wcześniej używałam lokówki po której efekt utrzymywał się zbyt krótko. W przypadku Remingtona fale wyglądają naturalniej i znacznie dłużej mają efekt wow.

Po testach mogę stwierdzić, że Remington Sleek & Curl S6500 jest sprzętem dostosowanym jakościowo do swojej ceny oraz mega wydajnym. Mnie najbardziej podoba się funkcja kręcenia. Użytkowanie jest wygodne, szybkie oraz bardzo łatwe. Myślę , że jest to produkt dla osób, którzy chcą mieć dobra prostownicę oraz mega lokówkę w jednym 🙂 Cena nie zwala z nóg a jakość jest na prawdę dobra.

Prostownica dostępna w sklepie NEO24

Mogą Ci się spodobać także

2 komentarze

 • Odpowiedz
  Paulina
  6 czerwca 2018 at 11:48

  Też mam tę prostownicę! Świetna jest i nie przesusza włosów 😉

  • Odpowiedz
   Dominika
   6 czerwca 2018 at 12:26

   Zgadza się!!! i bardzo szybko prostuje/kręci włoski !

  Zostaw komentarz