Lifestyle Moda

Jesienny rycerz #pogodanaskiphop

No i stało się..  mamy jesień! Nie powiem, że jest to nasza ulubiona pora roku bo bym skłamała :), ale tak czy siak musimy się z nią zmierzyć! Jesień jak to jesień..  wystrzeliła z grubej rury. Od razu deszcz, ciemne chmury, brak słońca.. chyba zapomniała o tym, że może być piękna, złota i lubiana.. No cóż 🙂 jak widać nie tylko ludzie się zmieniają ale i pory roku też :)). Ale, ale, ale ! My już się przygotowaliśmy na te jej zagrywki i swoje działa mamy! Niech pada, niech leje a my i tak kolorki i dobre humory przemycimy! (Podejrzewam, że gorsze mielibyśmy w domu bo co jak Co, ale Antek do spokojnych dzieci nie należy więc albo rozniósłby dom albo.. Nie wiem, wolę nie myśleć 🙂

Więc tak, zbroje deszczowego rycerza już mamy ! Hohoho co to jest za zbroja moi mili.. tylko spójrzcie! Wygodna, obszerna, a do tego można ja tak szybko nałożyć, że żaden deszcz, żadna ulewa nas nie zaskoczy! Co więcej..  działa pod przykryciem sowy..  kto by to pomyślał rycerz z wizerunkiem sowy.. takie piękne kolory i od razu robi się weselej 😉  !! To oczywiście nie wszystkie znaki szczególne.. Nasza pelerynka uszyta z lekkiej, nieprzemakalnej tkaniny, da sobie świetnie radę zarówno z niepozornym kapuśniaczkiem jak i nieprzewidywalną ulewą.. więc jesień i jej psikusy nie robią już na nas żadnego wrażenia 😉No ale, ktoś może zapytać..  rycerz bez miecza? Co to za rycerz? Więc odpowiadam. Jest i miecz! Rany.. ileż on daje radości temu małemu człowiekowi..  mógłby go nosić że sobą wszędzie..
A o rozkładaniu i składaniu już nawet nie wspomnę mowa tu oczywiście o naszej genialnej parasolce.  Jej główna zaleta jest to, że posiada bardzo głęboki daszek. Idealnie kryje dziecko więc mało prawdopodobne jest to że atak z jesiennej chmury pełnej deszczu zmoczy naszego bąbla ;))) my dodatkowo wykorzystaliśmy ja jako ochraniacz przed spadającymi kasztanami ;))) w tym roku jest ich mnóstwo! :))
Jak widać, jesteśmy przygotowani na 102! ;))

No dobra.. tak ponarzekaliśmy na to jaka ta.jesien zła i w ogóle..  damy jej jednak szansę. Przecież dzięki nasz plecak wypełniony jest po brzegi różnymi skarbami. A to kasztan, listek w kształcie serca. A że liski lubią jesień to z pewnością pomoże nam wyszukać więcej jesiennych perełek. A tu taka mała ciekawostka – wiecie, że zwierzątko z naszego plecaczka zostało zaprojektowane dla Skip Hop przez Chelsea Carter, malarkę z serialu „Ulica sezamkowa”:))) rewelacja! Lisek stworzony jest z myślą o małych dzieciach i dostosowany do ich malutkich rączek ;)) niezastąpiony na jesiennych spacerach ;))
Droga Jesieni- jak widać, jesteśmy w pełni przygotowani na Twoje przyjście ;))

Płaszcz , parasolka, plecaczek – SKIP HOP
Buty Mamy –  PRIMA MODA

 

Mogą Ci się spodobać także

1 Comment

  • Odpowiedz
    Fifi i mami
    25 września 2017 at 05:22

    Też mamy taki zestawik na niepogodę 🍁 🌫🌧 jest super 🍂

  • Zostaw komentarz