Lifestyle Moda

Chcieć bardziej…

Patrzę na mojego synka i widzę w nim ogrom C H Ę C I- nieprzepełnionej lękiem, czystej, nad wyraz szczerej i prawdziwej.
C H C E mu się wszystkiego – bez dwóch zdań, bez marudzenia, tak po prostu, z wielkim sercem. Po ludzku – by się chciało napisać..ale czy faktycznie tak po ludzku?

Dzieci mają tę moc, te siłę, że są tu i teraz i żyją życiem – a my dorośli? Chyba już nie pamiętamy jak to jest być full of energy.. coraz więcej czynności robimy bo tak trzeba, bo wypada, bo się powinno.. wieczne BO.. a gdzie CHCE? szkoda, że dorosłość zabiera nam trochę tej dziecięcej witalność.. Na szczęście  (hurra, zapowiada się jakiś optymizm :))  te małe istotki, które stają się władcami naszego życia, odkurzają (jak sprawnie i z jakimi efektami!) te przykrytą delikatnym kurzem dziarskość!

Zaczynamy CHCIEĆ- wyjść na dwór w czasie mrozu szczypiącego w nos i oczy.. przecież te malutkie drobinki śniegu są takie magiczne! Wycieczki do lasu w  zimny, grudniowy dzień mmm.. jedziemy! Będzie bajeczne, to jest pewne! Te kolory, te powietrze! To cudowne, że od nowa możemy dostrzegać to, co wcześniej umykało nam przez ciągły bieg za… no właśnie? Za czym? Co jest tak ważne, że nie możemy się na chwilę zatrzymać?

Teraz warunki zaczął dyktować mój chłopczyk. Patrzę na niego i CHCĘ skakać, kiedy widzę te duże oczy podążające za dzięciołem, który ochoczo puka w drzewo, za oszronionym listkiem, który leży bezwładnie na ziemi, by za chwilę znaleźć się w małych rączkach.

Tobie także tak widok dodaje skrzydeł i mnóstwo siły? Na pewno! Tak samo jak ja -CHCESZ jeszcze więcej, CHCESZ pokazać ten cały świat, piękny świat – szczęściu które idzie z Tobą za rękę i które sprawia, że CHCESZ dwa razy bardziej – nawet to, o co wcześniej sam siebie nie podejrzewałeś… ale to dobrze ! Chciejmy więc więcej, w końcu mamy godnych towarzyszy, którym musimy dorównać :)))  Ja się staram.. Dzień w dzień, coraz bardziej i z coraz to większą chęcią 🙂

Kochani, w sklepie MIVO.PL możecie kupić nieprzecenione buty z rabatem – 20% na hasło ANTPATM20

Buty – Geox Donna Illusion, które mam, są bardzo wygodne! Został tydzień do świąt więc czas na zrobienie sobie prezentu jeszcze jest! :)))

JA:

Płaszcz- ZARA
Chusta- TOP SECRET
Czapka- C&A

ANTOŚ:

Czapka –  Elodie Details do kupienia w sklepie BABYDECOR.PL
Buty – BARTEK
Kurtka- ZARA
Spodnie-ZARA
Szalik – LADY STUMP

Mogą Ci się spodobać także

3 komentarze

 • Odpowiedz
  basia
  18 grudnia 2016 at 21:44

  Dzieciństwo jest piękne. Nie myśli się o przyszłości, wszystko jest fascynujące. Jak patrzę na moją małą to czuję się jak stary piernik, który dostaje po głowie kolorowym lukrem 😉

  • Odpowiedz
   Dominika
   19 grudnia 2016 at 18:44

   Zgadzam się z tobą w 100% 🙂 Buziaki :*:*:*

 • Odpowiedz
  ewel.med
  20 grudnia 2016 at 14:22

  Macierzyństwo to świadomy powrót do dzieciństwa ♥

 • Zostaw komentarz